Anasayfa KURUMSAL › Kariyer Politikamız 

Kariyer Politikamız

Z. Altıntaş Grup Şirketleri; rasyonel, sağlıklı, dinamik değerleri var olan, ekip çalışmasının önem ve gereğine inanılan, çalışanların kendilerini burada çalışıyor olmaktan mutlu ve güvende hissettiği bir yer haline getirmek, hedefleri ve değerleri doğrultusunda kullanabilecek ve başarısını geleceğe taşıyabilecek doğru insan kaynağını oluşturmak, sistemler kurmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

 

 

Stratejilerimiz

Çalışanlarına gerekli tüm bilgileri aktarmanın, bilgiyi paylaşmanın bilinci içersinde olmak.

İş - yaşam gereksinimlerini karşılamada çaba göstererek, ihtiyacımız olan verimli ve üretken işgücünü oluşturmak.

Düşünce ve değerlerimizi faaliyetlerimize yansıtmak.

Yenilikçi, sabırlı ve adil çalışmaların öncülüğünü yapmak.

Z. Altıntaş Grup Şirketleri, kendisini ve hizmetlerini geleceğe taşıyacak 10 adet stratejik amaç belirlemiştir;

 

Çalışan Niteliklerini Yükseltmek
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, çalışanların eğitim ve bilgi düzeylerini arttırarak, yetkinliklerini geliştirmek üzere eğitimler düzenleyerek, personel verimliliğini yükselterek tüm süreçlerde etkinliği ve verimliliği arttırmayı hedeflemektedir.
 

Bilişim Yeteneklerini Arttırmak
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, internet üzerindeki varlığını güçlendirmek üzere yeni WEB sitesini hizmete sokmuş, bu web sitesi üzerinden doğrudan ve dolaylı olarak başta müşteriler olmak üzere tüm paydaşlarına hizmet vermeyi hedef olarak belirlemiştir. Ayrıca e-ticaret ve e-iletişim olanaklarının daha etkin olarak değerlendirilmesi hedeflenmiştir.
 

Teslimat Hizmetini Geliştirmek
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, müşterilerine doğru kaliteyi, doğru miktarda, doğru fiyata ve doğru zamanda sunma felsefesinden ödün vermemektedir. Bunun için zamanında teslimat başta olmak üzere, müşteriye beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı hedeflemektedir.
 

Müşteri Memnuniyetini Arttırmak
Müşteri, Altıntaş Grup Şirketlerinin var oluş nedenleri arasında birinci önceliktir. Bu nedenle müşteriyi memnun etmek, Altıntaş Grup Şirketlerinin başlıca amacıdır. Müşterinin nabzını sıklıkla ölçmek, müşteriden gelen bilgileri anında ilgili süreçlere ileterek müşterilerin talep ve beklentilerini tüm süreçlerin doğal ve en önemli girdisi haline getirerek, müşteri odaklılığını temele almaktır.
 

Tasarım Yeteneğini Geliştirmek
Tasarım gücü, Z. Altıntaş Grup Şirketleri'nin başlıca farklılığıdır. Bu farklılığı geliştirmek, Z. Altıntaş Grup Şirketlerinin uluslararası pazarda daha güçlü olmasını sağlayacak temel etkenlerden biridir.
 

Üretim Teknolojilerini Geliştirmek
Bir tasarımın hayata geçirilebilmesinin tek yolu, tasarıma uygun üretim teknolojisinin mevcudiyetidir. Z. Altıntaş Grup Şirketleri üretim teknolojilerindeki gelişmeleri sürekli izlemekte ve en yeni teknolojileri kullanarak yatırımlarını sürdürmekte kararlıdır.
 

Kalite Standartlarını Geliştirmek
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirme felsefesi çerçevesinde analiz ederek, etkinlik planları hazırlamakta ve uygulamaktadır. Toplam kalite anlayışı içerisinde tüm süreçlerin ve süreç girdilerinin izlenmesi ve analiz edilmesi, aksaklıklara anında müdahale edilmesi, kalıcı çözüm geliştirilmesi ve bu yolla aksaklıkların önüne geçilerek kalite oranlarının iyileştirilmesi Z. Altıntaş Grup Şirketlerinin temel hedefidir.
 

Pazarlama Faaliyetlerini Geliştirmek
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, yurt içinde ve yurt dışında pazarlama faaliyetlerini etkinleştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe yönelik olarak müşteri temsilcilerinin yetkinliklerinin geliştirilmesi, müşteri ziyaretleri ve fuar katılımlarının sonuçlarının ayrıntılı olarak analiz edilerek etkinliğinin arttırılması sağlanmaktadır.
 

Marka Tanınırlığını Arttırmak
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, bünyesindeki markaların tanınırlığı ve konumlandırılması konusunda reklam, sponsorluk ve benzeri uygulamalarla müşteri kitlesine daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.
 

Farklı Sektörlerdeki Yatırım İmkanlarını Araştırmak
Z. Altıntaş Grup Şirketleri, halen faaliyet gösterdiği tekstil, yatçılık, vb. alanlarda etkinliğini arttırmanın yanı sıra, Z. Altıntaş Grup Şirketlerinin geleceğini güvence altına almak amacıyla gelişen sektörlere yatırım yapmak konusunda araştırmalarını sürdürmektedir.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Bizi
    Takip Edin
Z. Altıntaş Şirketler Grubu
Merkez: Malatya Yolu 10.km Z. Altıntaş Plaza Elazığ | Ankara Ofis: Paragon Tower Ufuk Ünv. Cd. N:3/51 K:11 Çukurambar / ANKARA
Tel: +90 (424) 281 30 26
Faks: +90 (424) 281 27 16
info@zaltintasgrup.com