Anasayfa KURUMSAL › Sosyal Sorumluluklarımız 

Sosyal Sorumluluklarımız

Ülkemizin kalkınması, çalışanlarımızın memnuniyeti adına toplumsal ve hukuksal kurallara bağlı olarak çalışan Z. Altıntaş Grup Şirketler, faaliyet gösterdiği sektörde büyümeye devam ederken, sosyal sorumluğun gereği olarak; Kamuoyunu önem arz eden konularda bilinçlendirerek duyarlı hale getirmekten,Üretim sürecimizin, işletme içi ve dışı alanlar da oluşturacağı çevresel etkilerini düşünerek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına düzenlemekten,Tedarikçi firmaları ve onların çalışanlarını da gelişim sürecine dahil etmekten,Oluşan sektör / pazar hakkındaki bilgi birikimini gerektiğinde paylaşmaktan,mutluluk duymaktadır.

 

 

Etik Değerlerimiz
Sahip olduğumuz etik değerlerimizi çalışma hayatımıza fayda sağlayacak kılavuz olarak görmekte, ayrıca icraatlarımız ile uygulamalarımızda karşılaştığımız belirsizlik ve boşluklarda gerek çalışanlarımıza gerekse yönlendirenlere karar almada yardımcı olduğuna, daha verimli bir çalışma sağladığına inanmaktayız.
 

Dürüstlük
İlişkilerin yürütülmesinde esas alınan en başta gelen değerimizdir. Çalışanlarımıza, müşterilerimize, paydaşlarımıza ve çevremize bu değerimizi zedeleyecek davranışlar sergilemeyiz. Sözümüz ile davranışlarımızın aynı olmasına önem veririz. Her konuda açık, aldatmacadan uzak, her türlü şartlar altında doğruyu dolaysız olarak söyleriz ve etik standartları her durumda herkese aynı şekilde uygularız.
 

Sorumluluk
İşimizde ve davranışlarımızda bireysel sorumluluktan, takım halinde hareket etmekten ödün vermez, yaptığımız işlerin sorumluluğunu kabul etmekten kaçınmayız. Sorumluklarımız doğrultusunda herkes ne yapacağını bilir ve hızlı hareket ederiz. Firmalarımızın menfaatlerini ön planda tutar, olumsuz etkileyecek davranışlardan kaçınırız.
 

Saygı
Herkesin birbirine karşı saygısı ve güveni vardır, çalışanların haklarına, bireysel farklılıklara değer verilir. Çalışanlar kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa, başkalarına da öyle davranır.
 

Mükemmeliyet
İşlerimizde istediğimiz sonuca ulaşmak için, işimizi ilk seferinde doğru, farklı, değer yaratan bir coşkuyla yaparız. Bizden beklentisi olanların ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi sonuçları üretmek için, sahip olduğumuz kaynakların en verimli şekilde kullanılması gerektiğine inanıyoruz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Bizi
    Takip Edin
Z. Altıntaş Şirketler Grubu
Merkez: Malatya Yolu 10.km Z. Altıntaş Plaza Elazığ | Ankara Ofis: Paragon Tower Ufuk Ünv. Cd. N:3/51 K:11 Çukurambar / ANKARA
Tel: +90 (424) 281 30 26
Faks: +90 (424) 281 27 16
info@zaltintasgrup.com