Anasayfa KURUMSAL › Misyon-Vizyon 

Misyon-Vizyon


 

Z. Altıntaş Grup olarak misyonumuz; sürekli bilgilenmeyi ve gelişmeyi ilke edinerek mükemmelliğe ulaşarak çalıştığımız her kesime karşı dürüst ve güvenilir olma amacıyla modern ve kaliteden ödün vermeyen çalışmalarımızı zamanında teslim ederek müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermektir.
 

Z. Altıntaş Grup olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmektir. Z. Altıntaş Grubu Şirketleri olarak değerlerimiz; Z. Altıntaş grup birlik, bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan bu yana devam ettirmektedir. Bu değerler grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Z. Altıntaş Şirketler Grubu olarak bundan sonraki hedeflerimiz; gelişmeyi istikrarlı bir şekilde sürdürerek büyümeyi devam ettirmektir.

  • Facebook
  • Twitter
  • Bizi
    Takip Edin
Z. Altıntaş Şirketler Grubu
Merkez: Malatya Yolu 10.km Z. Altıntaş Plaza Elazığ | Ankara Ofis: Paragon Tower Ufuk Ünv. Cd. N:3/51 K:11 Çukurambar / ANKARA
Tel: +90 (424) 281 30 26
Faks: +90 (424) 281 27 16
info@zaltintasgrup.com